Tłumaczenie WordPress 2.6.1 na język polski

WordPress 2.6.1 PLDziś ukazała się wersja WordPress oznaczona numerem 2.6.1. Nowa wersja zawiera w głównej mierze poprawki dla użytkowników instalujących swoje blogi w językach innych niż angielski. Łącznie dokonano ponad 60 poprawek, jednak idąc za głosem twórców – jeśli Twój blog działa i ma się dobrze, nie ma potrzeby aktualizacji go do nowszej wersji. To oczywiście nie przekona zwolenników posiadania najbardziej aktualnej wersji oprogramowania przed dokonaniem aktualizacji. Dla tych, jak również dla nowych użytkowników przygotowałem do pobrania tłumaczenie WordPress 2.6.1.

Pliki tłumaczenia WordPress tradycyjnie można pobrać ze strony poświęconej tłumaczeniom. Osoby szczególnie przywiązane do poprzednich wersji, również znajdą tam coś dla siebie.

POBIERZ TŁUMACZENIE

Po pobraniu tłumaczenia zachęcam do pozostawienia komentarza.

3 thoughts on “Tłumaczenie WordPress 2.6.1 na język polski”

  1. Tłumaczenie świetna sprawa – pobrane, działa. Dobrze że komuś chciało się to zrobić. Szkoda tylko że tak trudno było trafić na tą stronę. Pozdro dla autora!

  2. Dzięki Sławo! Linki do strony z tłumaczeniem można znaleźć na stronie wordpress-polska.org lub w wikipedii pod hasłem “WordPress”. W Google również widoczna jest na pierwszych miejscach na frazy związane z tłumaczeniem wordpress 2.6.1 itp. Linków zewnętrznych póki co jest niewiele, ale jak umieścisz jeden na swojej stronie to będzie o jeden więcej ;). Pozdrawiam!

  3. ja bez problemu trafiłem na tłumaczenie a dokładnie link w wikipedii, spolszczenie pierwsza klasa, pozdro 🙂

Comments are closed.